Genosys to marka specjalizująca się w produktach najwyższej jakości, którychskładniki aktywne docierają do głębszych warstw skóry, dzięki temu są w stanie działać szybciej i lepiej od tradycyjnych preparatów. Eksperci porównują działanie preparatów Genosys do środków farmaceutycznych mających zastosowanie w dermatologii estetycznej, co w sposób oczywisty potwierdza ich wysoką skuteczność.

Marka Genosys zasłynęła z produkcji innowacyjnego urządzenia jakim jest DERMA ROLLER, którego zadaniem jest stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny oraz pobudzenie skóry do odbudowy uszkodzonej tkanki. Dzięki temu poprawia gęstość skóry i staje się ona jędrna, gładka i napięta.

O technologii:

System terapii igłowej (bazujący na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) to innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.

Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.

System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.

Jak wygląda zabieg?

Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.

Wskazania

rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa
redukcja zmarszczek
rozjaśnianie i usuwanie przebarwień
odmładzanie okolic oczu
odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni
zwiększenie jędrności skóry
zmniejszenie cellulitu
terapia przeciw rozstępom
terapia przeciw wypadaniu włosów i łysieniu