Plasma IQ jest idealnym zabiegiem na opadające powieki, który wykonujemy w naszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie. Pierwsze oznaki wiotkości skóry, głównie przy oczach, w tym opadające powieki, kurze łapki, a także zmarszczki nad ustami, tzw. zmarszczki palacza lub zmarszczki przy uszach, można usunąć bez użycia skalpela. Poznaj zabiegi z wykorzystaniem najnowszej technologii – Plasma IQ, które mamy w ofercie naszej kliniki Amaya.

O technologii:

Plasma IQ, czyli zabieg na opadające powieki wykonywany innowacyjną metodą, dostępny jest w klinice Amaya w Warszawie. Ta metoda wykorzystuje mikrowiązki plazmy, które nie powodują przepływu prądu przez ciało pacjenta. Cały zabieg trwa zaledwie 20 minut, po których pozbędziesz się oznak starzenia, a tym samym odmłodzisz swoje spojrzenie i wygląd skóry.

Dla kogo jest przeznaczony?:

Nowatorska metoda Plasma IQ jest głównie stosowana jako lifting opadających powiek, jednak dzięki swojemu działaniu może znaleźć szerokie zastosowanie i być metodą wykorzystaną przy:

Plastyce powiek (likwidacja opadających powiek)
Likwidowaniu zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
Likwidowaniu wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
Leczeniu wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży
Wspomagającym leczeniu trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
Usuwaniu brodawek i innych zmian skórnych (żółtaki, włókniaki)
Leczeniu rozstępów i blizn pooperacyjnych

Jak wygląda zabieg?

Urządzenie dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu, wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy zdolną do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania, co skutkuje jej uniesieniem. Procedura zabiegu Plasma IQ polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę, generowaną z urządzenia. Punkty wykonywane są w odległości ok 0,5 mm od siebie, przez co możliwe jest zachowanie perfekcyjnej plastyczności ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z naniesionych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej oraz naruszania otaczających tkanek.

Cała procedura zabiegu Plasma IQ wykonywanego w naszych gabinetach w Warszawie trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji, o średnicy mniejszej niż 1 mm, utrzymują się do tygodnia