ymagania pielęgnacyjne skóry są bardzo duże i ciężko jest je zaspokoić domowymi sposobami. Różnego rodzaju zabiegi oczyszczające, odmładzające są szczególnie zalecane osobom, które do końca życia chcą cieszyć się młodzieńczą urodą.

O technologii:

Jet Peel to urządzenie, które za pomocą ultranowoczesnej technologii usuwa stare, pomarszczone i zrogowaciałe warstwy naskórka i skóry. Ogromną zaletą zabiegu jest jego nieinwazyjność i bezpieczeństwo. Dzięki zabiegowi odsłaniania jest młodsza skóra

Jak wygląda zabieg?

Jet Peel jest urządzeniem, które emituje z tlenem medycznym strumień soli fizjologicznej. Prędkość wypuszczanego tlenu jest dwukrotnie szybsza od prędkości dźwięku. W rezultacie działania sprężonego powietrza, dochodzi do głębokiej penetracji skóry i przenikania przez jej warstwy. Aquaabrazję można porównać do naładowania komórek skóry ogromną ilością tlenu. Dostanie się substancji aktywnych w jej głębokie warstwy przyczynia się do złuszczenia naskórka na głębokości 5 – 10 mm. Dzięki urządzeniu Jet Peel można bezboleśnie pozbyć się zwiotczałej, pomarszczonej skóry, uzyskując efekt podobny do uzyskiwanego przez dermabrazję. Jet Peel jest ręcznie sterowany przez przeszkoloną osobą, która odpowiednio nim steruje. Dobrze dobrany program zabiegowy jest podstawą udanej procedury. Delikatniejsze programy są zalecane do zabiegów oczyszczających, odświeżających, zaś te mocniejsze do niwelowania zmarszczek oraz poważniejszych problemów skórnych.

Wskazania

- spłycania zmarszczek głębokich,
- likwidowania zmarszczek płytkich,
- głębokiego oczyszczania skóry,
- wygładzania blizn i korekty innych nierówności skóry,
- usuwania rozstępów,
- likwidacji cellulitu,
- likwidacji rumienia,
- przeciwdziałania trądzikowi,
- nawilżania skóry,
- podtrzymywania efektów zabiegów chirurgicznych oraz medycyny estetycznej.