ymagania pielęgnacyjne skóry są bardzo duże i ciężko jest je zaspokoić domowymi sposobami. Różnego rodzaju zabiegi oczyszczające, odmładzające są szczególnie zalecane osobom, które do końca życia chcą cieszyć się młodzieńczą urodą.

O technologii:

Laser frakcyjny Co2 jest zaawansowanym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Nie naświetla skóry, ale „dziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych impulsów. Wokół pozostaje zdrowa skóra, dzięki czemu proces leczenia postępuje bardzo szybko. W efekcie następuje całkowita i trwała regeneracja skóry.

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała – twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, wszędzie tam, gdzie pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy etc.

Jak wygląda zabieg?

Stosujemy miejscowe znieczulenie. Podczas zabiegu mamy uczucie przykrego mrowienia. Odczucia zależą od ilości użytej energii. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i lekkie zaczerwienienie, które szybko znikają. Później skóra nieco brązowieje i złuszcza się. Po ok. 2 tygodniach dochodzi do wygojenia skóry i widać już korzyści płynące z zabiegu. Efekt narasta z upływem czasu, tworzenie nowego kolagenu odbywa się bowiem nadal, trwa od 3 do 6 miesięcy, przez ten czas skóra stale poprawia swój wygląd. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów zabieg laserem CO2 można powtórzyć po upływie odpowiedniego czasu, który wskaże lekarz.

Wskazania

odmładzanie skóry
likwidacja uszkodzeń posłonecznych
wygładzanie i usuwanie zmarszczek
redukcja blizn
zwiotczenie skóry
„worki” pod oczami,
soft-lifting,
wygładzenie, poprawa elastyczności skóry
rozszerzone pory, zaskórniki
rozstępy, keloidy
usuwanie blizn różnego pochodzenia
leczenie blizn pooparzeniowych
płytkie, rozległe zmiany naczyniowe
zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze
niejednolity odcień skóry
szorstka skóra, wyrównanie nierówności skóry