Nimue to nowa generacja dermo-kosmeceutyków, których aktywne działanie jest podobne jest do skuteczności preparatów farmaceutycznych. Produkty Nimue potrafią wpływać na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry, przez co staje się ona zdrowsza, funkcjonuje optymalnie, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

O technologii:

Produkty NIMUE Skin Technology powstały w wyniku współpracy chirurgów plastycznych i kosmetologów z RPA oraz mikrobiologów z Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i USA. To nowa generacja dermo-kosmeceutyków, których aktywne działanie podobne jest do skuteczności preparatów farmaceutycznych.

Wpływają na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry oraz odtwarzają i rozwijają jej naturalną umiejętność do samoobrony i autoregulacji. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

Dla kogo jest przeznaczony?:

NIMUE wykorzystuje nie tylko najbardziej efektywne, naukowo przebadane składniki, zarówno ze źródeł naturalnych, jak i biotechnologicznych, ale również wiele systemów transportu substancji aktywnych takich jak: liposomy, nanosomy, peptydy, systemy polimeryczne, maltodekstryny, cyklodekstryny, mikrokapsułki. Systemy te umożliwiają aktywnym składnikom bezpieczne dotarcie do pożądanej warstwy skóry.

Natomiast wprowadzenie kombinacji AHA – alfa hydroksykwasów (amfoterycznych i buforowanych) w unikalnych koncentracjach, połączeniach, stężeniach i ph preparatów, nie tylko nie podrażniają, ale przy długotrwałym stosowaniu powodują pogrubienie skóry właściwej i jej całkowita odbudowę. Porftolio produktowe obejmuje bardzo szeroką gamę produktów profesjonalnych, kosmeceutyki do stosowania w domu 1,2 faza ), dla nastolatków (od 10 roku życia), specjalne preparaty dla Panów). Dzięki zastosowaniu NIMUE Skin Technology nauczymy skórę jak na nowo funcjonować.