NEUAVIA

Protokół

#Nlift

#Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Protokół #Nlift składa się z dwóch zabiegów.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift – jest przeprowadzana po tygodniu – i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Już po 21 dniach od wykonania całego protokołu #Nlift następuje wzrost fibroblastów o 101%!*

Dostarczane od wewnątrz i zewnątrz do skóry substancje czynne, działają na głębokie warstwy skóry właściwej, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu.

#Nlift może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy, tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd.

Nlift poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

 

Efekty:

neauvia (2)

Zabiegi #Nlift idealnie wpisują się w potrzeby każdej skóry, niezależnie od wieku.

Starzenie się twarzy jest złożonym procesem, który polega przede wszystkim na utracie objętości i zwiotczeniu tkanek. Zastosowanie kompleksowej terapii, o udowodnionej badaniami skuteczności sprawi, że skóra odzyska młodzieńczy wygląd.

Neauvia w swoim holistycznym podejściu do medycyny estetycznej proponuje rozwiązania, które dają każdej skórze to, co najlepsze.

Protokół

#Nrose

#Nrose to jedno z najnowszych rozwiązań oferowanych przez firmę Neauvia, które łączy w sobie wypełniacze do rewitalizacji okolic intymnych z wykorzystaniem własnej technologii fali radiowej Sectum. Ten kompleksowy protokół obejmuje cztery sesje zabiegowe, które przeprowadza się w ciągu dwóch tygodni. Co istotne, składające się na protokół Nrose elementy to procedury, które były już wcześniej stosowane i potwierdzone badaniami klinicznymi jako skuteczne i bezpieczne.

Przedstawia sekwencję zabiegów o holistycznym działaniu zapewniających najskuteczniejsze odmładzanie okolic intymnych w ciągu zaledwie 4 sesji i 12 dni.

OD OBJAWÓW DO ROZWIĄZAŃ

Nie jesteś sama

Suchość pochwy

Dyskomfort podczas uprawiania sportu

Wstyd związany z narządami płciowymi

Dyskomfort przy oddawaniu moczu i nietrzymanie moczu

Pieczenie lub swędzenie

Utrata wiary we własną kobiecość

neauvia (3)

Protokół

#Nboost

Nboost to połączenie urządzenia emitującego energię, wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego oraz synergicznie działających kosmeceutyków w celu osiągnięcia klinicznie potwierdzonych rezultatów

 

 1. Urządzenie emitujące energię
  Urządzenie radiofrekwencji Sectum – minimalnie inwazyjna technologia wykorzystująca fale elektromagnetyczne – pomaga zachować strukturę i funkcje naskórka.
 2. Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego
  Jest to naturalna substancja występująca w organizmie o wyjątkowej zdolności do wiązania i zatrzymywania wody. Pomaga zwiększyć nawodnienie, przeciwdziała suchości skóry i poprawia jej teksturę.
 3. Kosmeceutyki
  Kosmeceutyki Neauvia zostały opracowane przez lekarzy. Zawierają biologicznie aktywne składniki, które wspierają efekty zabiegów estetycznych. Pomagają one wzmocnić ochronę antyoksydacyjną skóry i jej barierę ochronną.

 

Nboost odpowiada na potrzeby różnych typów skóry. Jest zabiegiem idealnym dla młodych osób, dla których będzie to pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej oraz dla osób, które chcą zapobiegać pierwszym oznakom starzenia się skóry.

ZAOBSERWOWANE KORZYŚCI

Nboost odpowiada na potrzeby różnych typów skóry. Jest zabiegiem idealnym dla młodych osób, dla których będzie to pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej oraz dla osób, które chcą zapobiegać pierwszym oznakom starzenia się skóry.

hydrodeluxe

#Hydrodeluxe

Hydro Deluxe to unikalny wypełniacz strukturalny będący połączeniem kwasu hialuronowego i CaHa. Zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego o 0,01% hydroksyapatytu wapnia, glicynę i L-prolinę. Ta unikalna propozycja tworzy idealne środowisko do fizjologicznej odbudowy skóry.

 • Najdelikatniejszy produkt idealny do powierzchownych iniekcji
 • Głębokie nawilżenie dzięki połączeniu czystego kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, glicyny i L – proliny*

* J Biol Regul Homeost Agents, Nov-Dec 2019; 33 (6): 19555-1959

Cała gama

kosmeceutyków

Jesteśmy z dumą oficjalnym przedstawicielem marki Neuavia, która od lat zachwyca swoich klientów innowacyjnymi i skutecznymi kosmeceutykami. Nasza oferta to pełna gama produktów tej renomowanej marki, które pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry.

Call Now Button